Jdi na obsah Jdi na menu
 


Relaxační pobyt v Jizerkách a členská schůze DiscDog klubu

16. 11. 2009

Na 14.11. byla do Ústí nad Labem svolána členská schůze DisDog klubu a tak jsem si řekla, že když už pojedeme takovou dálku, tak spojíme příjemné s ještě příjemnějším a pojedeme do Liberce na pár dnů navštívít kamarádku Petru a její fenku Bellu. Po tom sezonním maratonu závodů nám chyběl ten správnej relax v podobě celodenních výletů a v Jirkách je příroda krásná. Takže bylo domluveno, zařízeno, sbaleno a 12. listopadu jsme mohly jsme v plné sestavě vyrazily směr severozápad. Užily jsme si dva dny chození, kde se holky dosytosti vylítaly a panička zase trochu zlepšila kondičku. Večery byly plné vína a medoviny a povídáním o  všem možném i nemožném, takže regenerace nejen těla, ale i ducha :-)

V sobotu ráno jsme pak vyrazily do Ústí, kde jsme ještě před plánovanou schůzí vyrazili s pár lidičkama do Tisských stěn. Počasí nám sice nepřálo, byla hrozná mlha, ale alespoň nepršelo :-). Odpoledne pak probíhala schůze a po ní tradiční utkání v ultimate v tělocvičně. A před usnutím ještě opět pohodové povídání a popíjení. V neděli jsme ještě jednou se všema vyrazili do Tisských skal a já odtud pak do Masečína u Prahy s Darčou na dvojzkoušky agility. Měla jsem obavy, jestli nebude po těch náročných výletech moc unavená, ale opak byl pravdou, protože běhala jak drak. Což nám ale také vyneslo dvakrát DIS :-).

Na cestu domů jsme si zvolili jako spolujezdce Evžena s Aronem a abych na dálnici do Brna neusnula, tak jsme probírali tréninkové a motivační metody. Cesta nám rychle uběhla a já za toto Evžovi děkuji :-)