Jdi na obsah Jdi na menu
 


(ne)Aktualizace v roce 2012

27. 2. 2012

Agility přes zimu s holkama moc netrénujeme, protože na tréninky do haly mám vždy plno adsc_1477.jpg nechci zabírat místo jiným. Tedy Sap tam s sebou beru a v mezičase zkoušíme točení okolo bočnic a tunely. Dvakrát jsme zkusily i slalomovou uličku a super :-). Agility ji baví, každým dnem nebezpečně zrychluje a učí se velice snadno. Disky miluje nade vše na světě a krásně skáče a chytá už i ze vzduchu. A vůbec je přesně taková, jakou jsem si ji přála mít. No ale k dokonalosti jí přecejen trochu chybí. Má už za sebou první hárání a trochu ji to změnilo, začala být protivná na psy, hlavně štěňata, ale pracujeme na tom a zdá se, že snad i nějaké úspěchy časem budou.

Bizzy je pořád stejná, veselá potvůrka. Agility miluje a na parkuru je rychlá jako střela. Dokázala to v Horce a Mikulově na závodech, kde vyhrála s bezkonkurenčním časem :-). Bohužel ale po roce klidu a nadějí přišly dva epileptické záchvaty, které sice zvládla skvěle a bez viditelných následků, ale mě to ujistilo v tom, že ji musím teď šetřit a dávat víc pozor na to, aby se nestresovala. Snad to bude dobré a další záchvat zase minimálně rok počká...

Darinka neuvěřitelně ožila a už i ona přijala Sap do své smečky a venku na vycházkách ji pěkně prohání :-). Občas ji pozlobí pochroumaný prstík na tlapce, ale víceméně se drží ve výborné kondici. Na podzimních závodech porazila s přehledem zkušené a rychlé borderky a tím mi udělala obrovskou radost :-)

No a Freda je pořád stejná. Elegantní, rozumná, milá, umazlená a flegmatická :-) Nožičky se nám zatím daří urdžet v použitelném stavu, celkové zdraví je výborné :-)

Doplnila jsem plán akcí na rok 2012, květen, zdá se, bude velmi náročný pro všechny sportující psice. A v srpnu nás čeká opět báječná agilitní dovolená ve Slovinsku...